Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2381 hodnocení
5
2331x
4
37x
3
2x
2
2x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
HL
Hana Lišková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
MV
Marcel Valenta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
Široký sortiment, dobré ceny i podmínky, rychlé vyřízení objednávky
FV
František Vymětal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2026
Bez problémů, rychlé dodání
LB
Lenka Bukovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2026
PM
Pavel Michele
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2026
+ Velmi rychlé doručení
+ funguje, jak má
o žádné nevím
+ Dobra cena
+ Rychla doprava
- Spinave zbozi
LV
Lucie Vernerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
Velký výběr, super ceny, rychlá expedice, vřele doporučuji
+ Rychlost
+ Ceny
+ Široký sortiment
ZV
Zdenka Víchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
Rýchle dodanie, super komunikácia a kvalitný tovar.
KH
Kateřina Hejcmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
rychlé doručení a čepice super kvalitní a dle mého očekávání ...jen tak dál
VH
Vanda Hlaváčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
IZ
Ivana Zanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
P
Peter
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
LJ
Lucie Jemelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2026
AŠ
Alena Šafaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2026
Super rychlost dodání. Doporučuji.
MR
Martin Růžička
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2026
Solidní cena. Rychlé dodání objednávky.
+ Komunikace
+ Rychlost
+ Kvalita
+ Ceny
- Nic
Okamžitá reakce na poznámku v objednávce. Osobní konzultace a fyzická kontrola zboží před odesláním i s reálným měřením. Kdyby takto fungovala každá společnost asi by nebylo co řešit. Navíc výrobek je TOP. ------------------------ Jediné co bych tedy, bunda za 7 tisíc byla zabalená v šedivém obalu a ten byl samozřejmě natržený přepravní společností. Naštěstí byl výrobek OK. Vím, že se v těchto obalech oblečení převáží naprosto běžně, ale některé firmy používají ty tužší / tvrdší obaly. Tento byl jak igelit. Osobně bych takto drahé oblečení zabalil do té pevnější fólie a ty měkké obaly si nechal na nějaké obyčejné výrobky.
